Nieuw
Japanse koi Ogata Izumiya  Yamabuki Ogon Tosai 38cm
thekoicompany logo
thekoicompany logo

Ogata Izumiya Yamabuki Ogon

€ 1.300,00
Female
Yamabuki Ogon
38 cm
11 maanden
Ogata
Izumiya

Ogata kweekt heel veel uitzonderlijk goede en monsterlijk grote Yamabuki Ogon. Dit doen ze met de Izumiya bloedlijn, algemeen gekend als de beste Yamabuki bloedlijn van Japan. Op deze koi valt er niets op aan te merken. Prachtig van kleur, schubbenrij perfect, geen buik, grote kop en reeds een zeer mooie lengte als jonge tosai. Deze prijs is onze Japanprijs, extra scherp, incl. Azukari, excl. shipping. Eens de vis uit azukari komt wordt de prijs aangepast.

;