/Ogata Izumiya Yamabuki Ogon
Japanse koi Ogata Izumiya  Yamabuki Ogon Yonsai 53cm
Verkocht
thekoicompany logo
thekoicompany logo

Ogata Izumiya Yamabuki Ogon

Female
Yamabuki Ogon
53 cm
45 maanden
Ogata
Izumiya

Update 01/12/21, na azukari meet ze als jonge nisai 53 cm. Ogata kweekt heel veel uitzonderlijk goede en monsterlijk grote Yamabuki Ogon. Dit doen ze met de Izumiya bloedlijn, algemeen gekend als de beste Yamabuki bloedlijn van Japan. Op deze koi valt er niets op aan te merken. Prachtig van kleur, schubbenrij perfect, geen buik, grote kop en reeds een zeer mooie lengte als jonge tosai.

;